підприємство

Про компанію

Торгова марка «ОСА» була зареєстрована у 1998 році. Сьогодні ми є одним з найбільших виробників натуральних заморожених напівфабрикатів в Україні і утримуємо першість у виробнитцві пельменей та вареників ручної роботи. Бфльше 400 власноруч створюють продукцію під торговою маркою «ОСА», асортимент якої нараховує більше 40 найменувань. Головними пріоритетами нашого виробництва є якість, безпечність та неперевершений смак. Саму тому, від початку виробництва у 1998 році та дотепер, ми використовуємо виключно натуральну сировину, без підсидювачів смаку та синтетичних харчових добавок.
Контакти
Для підтримки високої якості продукції ми створили власний агропідрозділ, до складу якого входить свиноферма та поля для вирощування екологічно чистих кормів. Це дозволяє використовувати для виготовлення продукції свіже, а не заморожене, м’ясо, що позитивно впливає на смак напівфабрикатів. Це є однією з особливостей нашого виробництва.

З 2010 року наше підприємство займається випуском унікальної для українського ринку продукції — пельменей та вареників з використанням цільнозернового борошна. Такі напівфабрикати не лише смачні, а й корисні для вашого здоров’я.

vurobnuctvo
Про нас
Власний, спеціалізований, автопарк дозволяє нам своєчасно доставляти нашу продукцію без температурних перепадів не лише по всій території України, а й за її межі. Напівфабрикати ТМ «ОСА» вже давно і добре відомі українському споживачу, їх можна зустріти не лише в найбільших мережевих супермаркетах, а й у точках роздрібної торгівлі.

Для своїх працівників ми створили найкращі умови для праці: просторі, світлі та теплі виробничі приміщення, зручні кімнати відпочинку, роздягальні та душові. Також ми забезпечуємо наших співробітників повним соціальним пакетом.

0
співробітників
більше
0
найменувань продукції
0
торгових точок